Naše letní vychytávky

 

Léto je v plném proudu. Sluníčko láká lidi ven do přírody, k vodě i na různé výlety. Právě proto jsme si připravili dnešní článek, ve kterém se dozvíte, jak si zlehčit cestování, balení i zahradní party. V létě je nejenom správný čas vyrazit na dovolenou nebo chatu, ale i připravit posezení venku na zahradě. Chcete se dozvědět víc? Tak čtěte dále :)

1. Nenáročné mikrovlákno

  • Lehké, chladivé, nenáročné… To je jenom pár vlastností u povlečení z mikrovlákna, které je stále oblíbenější. Je ideální na léto, protože příjemně chladí a absorbuje 5x více vlhkosti než bavlna. Navíc je lehké a skladné, takže si ho můžete vzít s sebou na chatu i na dovolenou. A co je na tomto povlečení ještě skvělé? Je rychleschnoucí. To znamená, že ho stačí vyprat, pověsit a během chvilky je suché a vy můžete znovu povlíkat.


2. Osuška s taškou v jednom

  • Originální nápad, který ve vašem kufru zabere míň místa. Jedná se o rychleschnoucí osušku, která má v sobě všitou tašku, takže ji jednoduše složíte a ještě se vám do ni vejdou další nezbytnosti na pláž.


3. Cestování

  • Ať už jedete na dovolenou autem, autobusem nebo letíte letadlem, vždy potřebujete cestovní tašku nebo kabelku. A pro snadnější balení menších věcí se skvěle hodí pytlík na přezůvky, který ale využijete také jako batůžek i na drobné věci, které se vám nerozkutálí po kufru.


4. Výlety

  • Teplo po celý den a světlo i večer nahrává celodennímu výletu. Na ten rozhodně vyrazte s batohem, svačinkou a v neposlední řad i s multifunkčním šátkem. Ten vás k ránu zahřeje na krku, v největším horku ho můžete využít jako potítko, čelenku anebo gumičku do vlasů. Tento skvělý šátek by rozhodně na cestách neměl chybět.
   
   
     

5. Hry s pejskem

  • Neumíte daleko házet? Nebo je váš pejsek natolik neúnavný, že už nemůžete? Pořiďte si vrhač míčků a potěšíte sebe i psiska. Je to praktická vychytávka, díky které dohodíte bez námahy mnohem dál. Pokud navštívíte naši kategorii PET produkty, určitě vašemu miláčkovi vyberete i další hračky :)

6. Odolný plast

  • Bojíte se na zahradě o své skleněné nebo porcelánové nádobí? Zahoďte starosti a pořiďte si plastové. V nabídce jsou úžasné plastové džbány, do kterých připravíte osvěžující domácí limonády, různé dózy i misky.
     

7. Krásný stůl

  • Na každý jídelní stůl, ať už v kuchyni nebo na zahradě, je nejlepší PVC ubrus. Jeho hlavní výhodou je jeho odolnost a ochrana nábytku před zničením. V nabídce máme letní jahůdkový, slunečnicový, puntíkatý i citrusový. Vybrat si na stůl jenom jeden bude těžké. A pokud se bojíte, že vám ubrus nebo prostírání uletí, tak si pořiďte spony na ubrus, které ho udrží tam, kde je.

 
Autor: Martina, tým vyprodejskladu.eu
20. července 2017

 

 

Mit unserem Newsletter bekommen Sie immer etwas mehr!
Sie erhalten einen Gutschein im Wert von 4€  
Sie erfahren unter den Ersten von unseren neuen Produkten
Sie werden bestens informiert über alle unsere Aktionen
Mit uns sparen Sie immer
Der Rabatt kann nicht mit anderen Gutscheinen und Rabatt-Codes unserer Firma kombiniert werden.