Naše jarní novinky

 

Jaro je tu a s ním i krásné počasí, rozkvetlé stromy a zelené louky. I náš eshop se zahalil do jarních barev a vzorů. Jaro můžete přivítat nejenom novým povlečením, ale i novými doplňky do bytu. V dnešním článku vám představíme všechny novinky, kterými se můžete inspirovat při nákupu.

Bavlněné povlečení

  • Už jste slyšeli o označení RENFORCÉ? Pokud ještě ne, tak ho neváhejte zkusit. Je vyrobeno ze 100% bavlny, která se ale speciálně upravuje a díky tomu je jemnější, hebčí a odolnější. Díky tomu se také méně mačká a zachovává si po dlouhou dobu krásné barvy. Je ideální i na léto, protože odvádí více vlhkosti než klasická bavlna. Až vyzkoušíte bavlnu RENFORCÉ, nebudete chtít už žádnou jinou :)
 

Polybavlna

  • Stále větší oblibu si získává povlečení z polybavlny. Tento moderní materiál v sobě spojuje výhody bavlny a mikrovlákna. A v čem je tak úžasná? Je to především pro její jemnost a hebkost. Díky přidanému mikrovláknu je ale také navíc lehká, odolná a rychleschnoucí. Krásné vzory rozzáří vaši ložnici.
 

Mikrovlákno s bavlněným efektem

  • Jste milovníky mikrovlákna, ale přijde vám až moc hladké? Tak vyzkoušejte naše nové mikrovlákno s bavlněným efektem. Základ je stejný, ale povrchová úprava připomíná více bavlnu, takže je měkké a jemné.
 

Krepové povlečení

  • Pokud se vám nechce žehlit, a přesto milujete bavlnu, pořiďte si krep. Na našem eshopu máme skvělé nové vzory. A hlavní novinka? Francouzské krepové povlečení! Stále více párů nachází oblibu ve společné přikrývce. A pokud máte také jednu velkou peřinu a nerada žehlíte, je pro vás krep jasnou volbou.
 

Jarní i jiné dekorace

 
 

A pokud si chcete udělat radost, určitě se mrkněte také do naší kategorii s bylinnou kosmetikou nebo oblečením. A nezapomeňte ani na vaše psí miláčky a kupte jim novou hračku nebo pamlsek, aby si to jaro užili s vámi.

Autor: Martina, tým vyprodejskladu.eu
3. dubna 2018

 
Mit unserem Newsletter bekommen Sie immer etwas mehr!
Sie erhalten einen Gutschein im Wert von 4€  
Sie erfahren unter den Ersten von unseren neuen Produkten
Sie werden bestens informiert über alle unsere Aktionen
Mit uns sparen Sie immer
Der Rabatt kann nicht mit anderen Gutscheinen und Rabatt-Codes unserer Firma kombiniert werden.